Najlepsi studenci

2017
Mariusz Smentoch Politechnika Gdańska
2016
Paweł Górecki Akademia Morska w Gdyni
2015
Gabrielle Karpinsky Gdański Uniwestytet Medyczny
2014
Piotr Zieliński Uniwersytet Gdański
2013
Filip Ignatowicz Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
2012
Maciej Klein Politechnika Gdańska
2011
Rafał Kłoczko Akademia Muzyczna w Gdańsku
2010
Alicja Sadowska Gdański Uniwersytet Medyczny
2009
Sylwester Kujach AWFiS
2008
Tomasz Snarski Uniwersytet Gdański
2007
Mirka Lachowska Akademia Muzyczna w Gdańsku
2006
Agnieszka Kminikowska UG i Uniwersytet Wrocławski
2005
Adrian Kosowski PG i UG
2004
Paulina Borysewicz ASP i PG
2003
Aleksandra Wojnarowska AWFiS i SWPS
2002
Beata Stefania Lipska AMG
2001
Katarzyna Kasprowicz AWFiS, Biotechnologia AMG i UG
2000
Jarosław Szczukowski UG
1999
Krzysztof Malicki PG
1989
Ryszard Minkiewicz AMuz
1988
Dariusz Kozłowski AMG
1987
Barbara Lewandowska -
1986
Jacek Bigda AMG
1981
Piotr Lass AMG
1980
Anna Skuratowicz Kubica AMG
1979
Robert Karwajsz AMG
1978
Jacek Witkowski AMG
1977
Bogusław Mielczarek PWSSP
1976
Maria Honory-Batko AMG
1975
Zenon Gibas AMG
1974
Stefan Hajduk PG
1973
Marek Dobke AMG
1972
Anna Zielińska WSE
1971
August Rams PG
1970
Janina Laudańska WSE
1969
Irena Leszczyńska PG
1968
Elżbieta Zającówna PWSM
1968
Stefan Rojewski WSE
1967
Jan Kuczyński WSE
1966
Jerzy Treder WSP
1965
Kazimierz Krajka AMG
1965
Ryszard Kowalik PG
1964
Krystyna Majchrzak PWSM
1963
Stanisław Smoleński WSE
1962
Lucjan Grochowski PG

Najlepsze koła naukowe

2017
SKN Ultrasonografii Gdański Uniwersytet Medyczny
2016
SKN Fizjologii AWFiS w Gdańsku
2015
The English Division Pediatric Oncology Scientific Circle Gdański Uniwestytet Medyczny
2014
Koło Naukowe Pojazdów Elektrycznych EVPL Akademia Morska w Gdyni
2013
SKN Etnologów Uniwersytet Gdański
2012
SKN Analiz Metod Zarządzania Strateg Uniwersytet Gdański
2011
SKN przy Katedrze i Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Gdański Uniwestytet Medyczny
2010
KN Nawigator AM
2009
SKN przy I Katedrze i Klinice Kardiologii AMG
2008
SKN przy Klinice pediatrii, hematologii, onkologii i endokrynologii AMG
2007
KNS Techniki Okrętowej Korab PG
2006
KNS Fizyki PG
2005
SKN przy Katedrze i Zakładzie Fizjologii UG i Uniwersytet Wrocławski
2004
SKN Immunologii Doświadczalnej przy Katedrze Histologii i Immunologii AMG
2003
NK Chemików UG
2002
KS Biotechnologii Wydziału Chemii PG
2001
SKN przy Katedrze Chemii Ogólnej AMG
2000
Studenckie Kardiologiczne Koło Naukowe przy I Klinice Chorób Serca AMG
1999
Międzywydziałowe Koło Naukowe Studentów PG
1987
KN Medyków AMG
1981
KN Prawa Sądowego UG
1981
SKN Inżynierii Lądowej PG
1980
SKN Ekonomiki Przemysłu Okrętowego KNEPO UG
1979
SKN Informatyków UG
1978
Koło Nauk Społecznych PG
1977
SKN Geografów UG
1977
KS Architektury PG
1976
SKN Oceanografów UG
1975
SKN Rachunkowości UG
1974
SKN Nauk Społecznych PG
1973
SKN Badań Podwodnych Rekin PG
1972
KNS Architektury PG
1971
SKN przy I Klinice Chorób Dziecięcych Instytutu Pediatrii AMG
1970
SKN Elektroników PG
1969
SKN Chemii Toksyko-logicznej i Sądowej AMG
1967
SKN Psychologów WSP
1965
SKN Łączności PG

Nagrody specjalne

Wychowanie morskie
2016

Kpt Krzysztof Paul i jacht Duży Ptak Politechnika Gdańska

2015

Konferencje naukowe na STS Pogoria

Pióro - dla najlepszego debiutu dziennikarskiego
2009

Natalia Siuda Uniwersytet Gdański

2008

Wojciech Kieszkowski Uniwersytet Gdański

2006

Olga Białobrzeska Uniwersytet Gdański

Peleryna - za wszechstronność w dziennikarstwie studenckim
2009

Joanna Ginter Uniwersytet Gdański

2008

Anastazja Skuras Akademia Medyczna w Gdańsku

2006

Marzena Klimowicz Uniwersytet Gdański