Najlepsi studenci

2018
Mariusz Jakubowski Akademia Morska w Gdyni
2017
Mariusz Smentoch Politechnika Gdańska
2016
Paweł Górecki Akademia Morska w Gdyni
2015
Gabrielle Karpinsky Gdański Uniwestytet Medyczny
2014
Piotr Zieliński Uniwersytet Gdański
2013
Filip Ignatowicz Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
2012
Maciej Klein Politechnika Gdańska
2011
Rafał Kłoczko Akademia Muzyczna w Gdańsku
2010
Alicja Sadowska Gdański Uniwersytet Medyczny
2009
Sylwester Kujach Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku
2008
Tomasz Snarski Uniwersytet Gdański
2007
Mirka Lachowska Akademia Muzyczna w Gdańsku
2006
Agnieszka Kminikowska Uniwersytet Gdański
2005
Adrian Kosowski Politechnika Gdańska i Uniwersytet Gdański
2004
Paulina Borysewicz Akademia Sztuk Pięknych i Politechnika Gdańska
2003
Aleksandra Wojnarowska Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu i SWPS
2002
Beata Stefania Lipska Akademia Medyczna w Gdańsku
2001
Katarzyna Kasprowicz Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, Biotechnologia Akademia Medyczna i Uniwersytet Gdański
2000
Jarosław Szczukowski Uniwersytet Gdański
1999
Krzysztof Malicki Politechnika Gdańska
1989
Ryszard Minkiewicz Akademia Muzyczna w Gdańsku
1988
Dariusz Kozłowski Akademia Medyczna w Gdańsku
1987
Barbara Lewandowska Akademia Medyczna w Gdańsku
1986
Jacek Bigda Akademia Medyczna w Gdańsku
1981
Piotr Lass Akademia Medyczna w Gdańsku
1980
Anna Skuratowicz Kubica Akademia Medyczna w Gdańsku
1979
Robert Karwajsz Akademia Medyczna w Gdańsku
1978
Jacek Witkowski Akademia Medyczna w Gdańsku
1977
Bogusław Mielczarek Państwowa Wyższa Szkoła Sztuk Pięknych
1976
Maria Honory-Batko Akademia Medyczna w Gdańsku
1975
Zenon Gibas Akademia Medyczna w Gdańsku
1974
Stefan Hajduk Politechnika Gdańska
1973
Marek Dobke Akademia Medyczna w Gdańsku
1972
Anna Zielińska Wyższa Szkoła Ekonomiczna
1971
August Rams Politechnika Gdańska
1970
Janina Laudańska Wyższa Szkoła Ekonomiczna
1969
Irena Leszczyńska Politechnika Gdańska
1968
Elżbieta Zającówna Państwowa Wyższa Szkoła Muzyczna
1968
Stefan Rojewski Wyższa Szkoła Ekonomiczna
1967
Jan Kuczyński Wyższa Szkoła Ekonomiczna
1966
Jerzy Treder Wyższa Szkoła Pedagogiczna
1965
Kazimierz Krajka Akademia Medyczna w Gdańsku
1965
Ryszard Kowalik Politechnika Gdańska
1964
Krystyna Majchrzak Państwowa Wyższa Szkoła Muzyczna
1963
Stanisław Smoleński Wyższa Szkoła Ekonomiczna
1962
Lucjan Grochowski Politechnika Gdańska

Najlepsze koła naukowe

2018
Koło Naukowe Mechaniki Konstrukcji KOMBO Politechnika Gdańska
2017
SKN Ultrasonografii Gdański Uniwersytet Medyczny
2016
SKN Fizjologii Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku
2015
The English Division Pediatric Oncology Scientific Circle Gdański Uniwestytet Medyczny
2014
Koło Naukowe Pojazdów Elektrycznych EVPL Akademia Morska w Gdyni
2013
SKN Etnologów Uniwersytet Gdański
2012
SKN Analiz Metod Zarządzania Strateg Uniwersytet Gdański
2011
SKN przy Katedrze i Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Gdański Uniwestytet Medyczny
2010
KN Nawigator Akademia Morska w Gdyni
2009
SKN przy I Katedrze i Klinice Kardiologii Akademia Medyczna w Gdańsku
2008
SKN przy Klinice pediatrii, hematologii, onkologii i endokrynologii Akademia Medyczna w Gdańsku
2007
KNS Techniki Okrętowej Korab Politechnika Gdańska
2006
KNS Fizyki Politechnika Gdańska
2005
SKN przy Katedrze i Zakładzie Fizjologii Akademia Medyczna w Gdańsku
2004
SKN Immunologii Doświadczalnej przy Katedrze Histologii i Immunologii Akademia Medyczna w Gdańsku
2003
NK Chemików Uniwersytet Gdański
2002
KS Biotechnologii Wydziału Chemii Politechnika Gdańska
2001
SKN przy Katedrze Chemii Ogólnej Akademia Medyczna w Gdańsku
2000
Studenckie Kardiologiczne Koło Naukowe przy I Klinice Chorób Serca Akademia Medyczna w Gdańsku
1999
Międzywydziałowe Koło Naukowe Studentów Politechnika Gdańska
1987
KN Medyków Akademia Medyczna w Gdańsku
1981
KN Prawa Sądowego Uniwersytet Gdański
1981
SKN Inżynierii Lądowej Politechnika Gdańska
1980
SKN Ekonomiki Przemysłu Okrętowego KNEPO Uniwersytet Gdański
1979
SKN Informatyków Uniwersytet Gdański
1978
Koło Nauk Społecznych Politechnika Gdańska
1977
SKN Geografów Uniwersytet Gdański
1977
KS Architektury Politechnika Gdańska
1976
SKN Oceanografów Uniwersytet Gdański
1975
SKN Rachunkowości Uniwersytet Gdański
1974
SKN Nauk Społecznych Politechnika Gdańska
1973
SKN Badań Podwodnych Rekin Politechnika Gdańska
1972
KNS Architektury Politechnika Gdańska
1971
SKN przy I Klinice Chorób Dziecięcych Instytutu Pediatrii Akademia Medyczna w Gdańsku
1970
SKN Elektroników Politechnika Gdańska
1969
SKN Chemii Toksykologicznej i Sądowej Akademia Medyczna w Gdańsku
1967
SKN Psychologów Wyższa Szkoła Pedagogiczna
1965
SKN Łączności Politechnika Gdańska

Nagrody specjalne

Wychowanie morskie
2017

Regaty o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej Samorząd Studencki Politechniki Warszawskiej

2016

Kpt Krzysztof Paul i jacht Duży Ptak Politechnika Gdańska

2015

Konferencje naukowe na STS Pogoria polskie uczelnie akademickie, reprezentowane przez Politechnikę Warszawską

Pióro - dla najlepszego debiutu dziennikarskiego
2009

Natalia Siuda Uniwersytet Gdański

2008

Wojciech Kieszkowski Uniwersytet Gdański

2006

Olga Białobrzeska Uniwersytet Gdański

Peleryna - za wszechstronność w dziennikarstwie studenckim
2009

Joanna Ginter Uniwersytet Gdański

2008

Anastazja Skuras Akademia Medyczna w Gdańsku

2006

Marzena Klimowicz Uniwersytet Gdański